معرفی ویژگی های جدید پریمیر پرو premiere pro 2019 What’s new Version 13.0, 2019.0

معرفی ویژگی های جدید پریمیر پرو premiere pro 2019 What's new Version 13.0, 2019.0

ویژگی های جدید پریمیر پرو premiere pro 2019

خوب، در این فیلم، ما در مورد ویژگی های جدید در نسخه 2019.0 Premiere Pro صحبت خواهیم کرد. این نسخه 13.0 است که در اکتبر 2019 عرضه شده است. بنابراین، فقط برای روشن شدن، همانطور که همیشه، این بخش تنها به عنوان یک توقف برای افرادی که قبلا با Premiere Pro آشنا هستند و فقط می خواهند از برخی ویژگی های جدید در محدوده این آموزش ضروری قرار دارد. اگر با نام تجاری جدید به Premiere بروید، لطفا این فصل را جست وجو کنید و به فصل دوم بروید و ویژگی هایی که در مورد آن صحبت می کنیم، در درون بقیه تمرینات یکپارچه شده است. بنابراین، با آن گفت، اجازه دهید با محتوای جدید برای نسخه 13.0 روبرو شویم، هیچ فایل تمرینی وجود ندارد، بنابراین فقط به عقب برگردید و تماشا کنید. خوب، برای اولین بار، من برخی از تغییراتی را که ما در صفحه اصلی داشتیم ذکر میکنیم، که به نام صفحه شروع نامیده می شود، اما در حال حاضر آن را روی صفحه اصلی نامگذاری می کنیم، و همانطور که می بینید، چیز کمی کمی متفاوت است .

It is displayed as a separate floating resizable window, and just so you know, the look of the home screen will actually evolve over time as you work on more projects, so yours may look a little different than mine, but basically, the options are mostly the same in terms of accessing projects, both the standalone projects as well as team projects. There is a new option for opening a Premiere Rush project. Premiere Rush is a new Adobe software which is an all in one cross device video editing app that makes it easy for you to create and share online content. Definitely feel free to check out our online library for some training on Rush, but just so you’re aware, this is how you open Rush projects in Premiere. The home screen also contains a new learn tab, and this contains lots of tutorial content, practice projects, tutorials from the web, and so on, and so forth. If I go back to the home tab, you’ll see that some of this tutorial content is there, as well. Alright, but most of the rest of the stuff is the same.

پروژه های اخیر من اینجا هستند. من فقط می خواهم به داخل یک پروژه صعود کنم چون من در مورد تغییر دیگر رابط صحبت خواهم کرد و این در اینجا دکمه ای است که دکمه Home نامیده می شود و این خیلی مربوط به آنچه ما آموخته ایم، در صورتی که بر روی آن کلیک کنید، من به سمت صفحه اصلی برمیگردد، خوب. بنابراین، این کمی بیشتر از پویایی، بیشتر از یک روش ظریف برای بازگشت به مرکز اصلی ما برای دسترسی به پروژه ها است. قبل از آن، ما مجبور بودیم به منوی فایل صعود کنیم و این کار را انجام می دادیم، اما اکنون دکمه Home را داریم. خوب، بنابراین من قصد دارم صفحه اصلی خود را در حال حاضر نزدیک، و من می خواهم به بحث در مورد فقط چند تغییرات رابط، بیشتر که در مجموعه ابزار رنگ Lumetri وجود دارد. بنابراین، بگذارید این کار را انجام دهیم، من فقط به پنجره می روم، و آنها رنگ Lumetri را دارند، و من نیز دامنه های خود را می آورم، و من فقط می خواهم این ترتیب نسخه ی نمایشی را بارگیری کنم، درست در اینجا. خوب، بنابراین، تغییرات عمدتا در دسته منحنی وجود دارد. بالا در بالا، منحنی اصلی با منحنی لومو، منحنی قرمز، سبز و آبی کنترل می شود که همان است، اما در زیر آن، ما دارای پنج منحنی اضافی در منحنی اشباع رنگ است که بسیار متفاوت هستند. فقط به ما یادآوری کن که این مورد به نظر می آید.

I’m going to open the previous version of this software, and you can see that here’s the curves category, and this is what the hue saturation curves looks like, so let’s talk about how this has changed. Before I get into the specifics of some of these hue saturation curves, I am just going to perform the base adjustments with my main curve, so I’ll set my shadows and my highlights, and then my upper mid tones, okay, and I need to bring our blues up, so let’s see, I’ll bring my shadows up, a little bit, and my highlights up quite a bit more, and a little bit more in my upper mid tones, okay. So, we have corrected the tonal range, we have corrected the color balance, and typically, the third step in the color correction process is to go in and affect your hue and saturation values. So, there are various ways you can do that, and each one of these curves has different mapping values. For example, if I go into the hue versus saturation curve, and I apply one control point, and then I bring it down, you can see that it decreases the saturation across all hue values uniformly. If I raise it, you can see that it increases saturation across all hue values uniformly. Let me bring that down to maybe about right there, so I bumped up the saturation across the entire image a little bit, but now, let’s climb into a specific hue value, so I’ll take a look at her hair, here. I can use my eyedropper to select that, and you can see that it’s added three control points.

یک دو سه. یکی از وظایف این ارزش است که من انتخاب کردم، اما نقاط کنترل در سمت راست و سمت چپ اضافه شده است، و این یک پیوستار است، بنابراین شما می توانید این را فقط به سمت چپ این فکر کنید، به طوری که زمانی که من بالا بردن این، آن را تنها از آن ارزش جدا، و شما می توانید ببینید که اشباع در موهای خود را واقعا شروع به افزایش می دهد. اگر من آن را پایین، شما می توانید ببینید که اشباع در موهای خود را کاهش می دهد. خوب، پس اگر می خواهم این مقدار رنگ را کمی بیشتر بپوشم، می توانم، و البته می توانم نقاط کنترل بسیاری را تنظیم کنم، زیرا می خواهم بر روی مقدار اشباع هر یک از رنگ ها در تصویر من تأثیر بگذارم. در زیر، من یک رنگ در برابر منحنی رنگ، و این به من اجازه می دهد تا به مقادیر رنگ خاص حفاری و تغییر رنگ، بنابراین اگر من می خواستم رنگ موهای خود را تغییر دهید، من فقط می تواند منفجر شدن من، و دوباره آن را انتخاب کنید ، رنگ آن را در اینجا با نقاط کنترل در سمت راست و سمت چپ انتخاب کرده است، به طوری که هنگام کشیدن، می توانید ببینید که خط عمودی در حال حاضر طیف رنگی است. بنابراین، اگر به رنگ صورتی بکشم، می بینید که موهایش صورتی است. اگر به سبز زرد و سبز بکشم، می بینم که آن را تغییر می دهد. شما مطمئنا می توانید سایر منحنی ها را نیز بررسی کنید، اما فقط درک می کنید که هر یک از نقشه های رنگ، اشباع و لومو متفاوت است، بنابراین شما می توانید نتایج مختلفی به دست آورید. چندین تغییر دیگر در مجموعه ابزار رنگ Lumetri نیز وجود دارد، و فقط چند مورد را فراخوانی خواهم کرد. توجه داشته باشید که اکنون این منوی کشویی وجود دارد و این به ما امکان می دهد تا در تنظیم مجموعه رنگ Lumetri تغییر نام دهید و جلوه های رنگی را به راحتی اضافه کنید.

So, let’s say that this is our base correction. I’m going to just rename this, and I’m going to call this base correction, and I’ll say okay, and now, let’s say that we want to add a specific look to this, so I’m going to add another effect, and I’ll just change this very briefly within my basic correction category. We’ll bring saturation down, and I’ll increase the contrast, and crunch my highlights and shadows a little bit, and warm that up, and let’s say that we want to rename this, and I’m just going to call this sepia contrast, and I’ll say okay. Now, right within the Lumetri color tool set, I can go back and forth, and if I wanted to tweak my base correction, I have that here.

اگر می خواستم کنتراست قهوه ای خود را اصلاح کنم، می توانستم این کار را انجام دهم. اگر نگاهی بیندازید در پنل کنترل اثر، می توانید ببینید که من هر دو از این اثرات رنگی استفاده می شود. منظور از عملیات مهم است، بنابراین برای به دست آوردن این نگاه خاص، من ابتدا تصحیح پایه من اعمال، و سپس نگاه کنتراست سپاهی. اگر من این را تغییر دهم، در اینجا، به نظر می رسد، این نگاه به نظر می رسد. اگر من بخواهم هر یک از این اثرات را پاک کنم، می توانم این کار را انجام دهم، از کنترل پنل اثر فقط با انتخاب آن و فشار دادن حذف. اجازه بدهید من Command + Z یا Control + Z را خنثی کنم، زیرا همچنین می خواهم اشاره کنم که شما می توانید این کار را در مجموعه ابزار رنگ Lumetri نیز انجام دهید. بنابراین، اگر می خواستم، می دانستم، دور زدن این، فقط می توانستم آن را انتخاب کنم. اگر من بخواهم به طور کامل آن را پاک کنم، فقط اطمینان دارم که این انتخاب شده است و سپس روشن و روشن می شود و آن را رد می کنم و متوجه می شوم که این مورد نه تنها برای کلیپ هایی است که من در دنباله آن دارم، بلکه می توانم این کار را انجام دهم برای اثرات کلیپ کارشناسی ارشد من، همچنین. خوب، پس از آن برخی از اضافه شده واقعا خوب به عملکرد مجموعه ابزار رنگ Lumetri. خوب، به همین ترتیب، در حال حاضر. قطعا تغییرات دیگری در این نسخه از نرم افزار وجود دارد که فراتر از آموزش ضروری است، بنابراین برای آنها، لطفا از امکانات جدید Adobe Premiere Pro Creative Cloud 2019 دیدن کنید.