آموزش تغییر سرعت کلیپ پریمیر premiere pro change clip speed

تغییر سرعت کلیپ پریمیر premiere pro change clip speed

آموزش تغییر سرعت کلیپ پریمیر سرعت پخش

دانلود رایگان فیلم تصویری آموزش تغییر سرعت کلیپ پریمیر آخرین فیلم، ما یاد گرفتیم که چگونه از ویرایش مناسب برای انجام عملیات خاص از منبع پایین استفاده کنیم تا زمانهای خاصی را در جدول زمانی پر کنیم. در حال حاضر، من می خواهم به شما چند روش مشابه از جمله ابزار کشش کشیدن و ابزار سرعت برای تغییر سرعت کلیپ های خود را به شما نشان می دهد. درست است، بنابراین، من قصد دارم به اینجا نشان دهم و در طول این بخش، مادام Donut در مورد خمیر خود صحبت می کنند و ما می بینیم که این زمان خوب پختن شیرینی پزی در فر. من آن را برای شما بازی خواهم کرد. – [مادام Donut] کادیلاک تمام خمیر. و من می خواستم کادیلاک دونات را بسازم. (موسیقی مطلوب) – [مربی] درست، بنابراین یک چیز شما ممکن است متوجه شوید این است که این کلیپ خاص این مثلث سفید سفید در سمت چپ بالا و سمت راست بالا است. این به این معنی است که من از کل شات استفاده کرده ام، خوب؟ من هیچ فریم در دسترس ندارم اگر یک Frame Match F را انجام می دهم، می توانید ببینید که این زمان تمام شدن زمان است. اما میدونی چیه؟ من می خواهم این زمان گذشت تا انتهای مصاحبه مادام Donut در اینجا و در طول این interlude موسیقی. بنابراین چیزهای زیادی وجود دارد که می توانم انجام دهم. من می توانم ویرایش یک زن و شوهر از این عکس ها را پیش ببرم تا من بتوانم این کار را انجام دهم یا فقط می توانم زمان کمتری را برای انجام این کار کم کنم. من این کار را با استفاده از ابزار Stretch Rate انجام می دهم. این در اینجا در پانل ابزار، میانبر صفحه کلید R قرار دارد. درست است، بنابراین من قصد دارم R را فشار دهم و سپس من قصد دارم لبه این کلیپ را بگیرم و به نظر می رسد یک تر و تمیز است، اما در واقع برش نیست، آن را کند می کند از کار افتاد. و اگر من در اینجا بزرگنمایی کنم، می بینید که من در سرعت 495 درصد هستم. اجازه دهید من را از بین ببریم تا ببینیم کجا ما از آن آمده ایم. ما سرعت 705 درصد را دریافت کردیم و آن را به 495 درصد کاهش می دهیم.

All right, and now I’m going to play over it again. – [Madame Donut] Of all doughs, and I wanted to make the Cadillac of doughnuts. (upbeat music) – [Instructor] All right, so mission accomplished. We were able to slow that down and cover the clip over the part that we needed to. Now, you can use the Rate Stretch tool to speed clips up as well. So, for example, if I wanted to bring this in and we can end on Madame Donut here, let’s see what speed we’re at now. We’re at 1,073 percent speed, and I’ll play this. – [Madame Donut] Cadillac of all doughs. And I wanted to make the Cadillac of doughnuts. – [Instructor] All right, so that’s an option. But I think I will have this proceed over the musical interlude. Now, of course, once I’m done with the Rate Stretch tool, I’m going to V to go back to my selection tool, and now when I grab on to the edge of a clip, I’m back to trimming. So if I was to trim this now, I stay at 495 percent speed, no matter how much I trim this, but I’m trimming away frames, okay? But I’ll go back to… The entire clip. And let’s move on. Now, I want to mention that when you use the Rate Stretch tool on clips with audio, the audio pitch is affected. For example, let me come to one of Madame Donut’s interview clips here and I’ll press R to activate the Rate Stretch tool. And I’m just going to trim in, and I’ll play. – [Madame Donut] (laughing) Through a doughnut. – [Instructor] All right, so she becomes a chipmunk. And then ill use the Rate Stretch tool to trim out and play again. – [Madame Donut] I really feel like I’m changing the world. – [Instructor] So, obviously, neither of those is what we want. So just be careful when using your Rate Stretch tool on clips containing audio. And I’ll go back to my selection tool V. So when you do need greater control over your audio pitch, or if you want to reverse motion or if you want to take advantage of some better rendering choices, you have the option of using the Speed Duration Window. So let’s take a look at that. I’m going to come to this shot here. And here I have Madame Donut taking some doughnuts out of the oven. Let’s say that I’d like to speed that shot up and also reverse it, so that she’s putting doughnuts back into the oven.

خوب، من می خواهم پنجره پنجره سرعت را باز کنم. من می توانم راست کلیک کرده و Speed ​​Duration را انتخاب کنم یا می توانم فرمان “R” یا Control R را بر روی کامپیوتر فشار دهم. به طور پیش فرض، ما این دو ارزش مرتبط، سرعت و مدت زمان داریم. من می توانم این ارتباط را قطع کنم اگر من نیاز دارم، اما اغلب اوقات شما می خواهید آنها را از هم جدا کنید. بنابراین فقط می خواهم ارتباط بین این اعداد را برای شما نشان دهم. اگر سرعت من دو برابر شود … مدت زمان آن نصف است. اگر سرعتم را در بیست درصد بگذارم، مدت آن پنج برابر می شود. درست است، بنابراین این ها به طور مستقیم مرتبط هستند. من الان 100 درصد برگشتم من همچنین گزینه حرکت به عقب را دارد که عالی است. اگر کلیپ من صوتی داشته باشد، من توانایی صوت را حفظ می کنم. البته این باعث می شود که کلیپ من مانند صدای ضبط کننده آنالوگ یا یک بوقلمون نباشد. و من قصد دارم بیش از این گزینه را فقط کمی. تحت Interpolation زمان چندین گزینه دارم. به طور پیش فرض Frame Sampling است، که فریم ها را به صورت تکراری یا حذف می کند تا به سرعت مورد نظر برسد. ترکیب فریم فریم ها را تکرار می کند و همچنین در صورت نیاز به هم کمک می کند تا حرکت را خنثی کند. جریان نوری به منظور دستیابی به یک نتیجه بسیار صاف، فریم ها را تعبیه می کند. شما می توانید یکی از این گزینه های پایین را انتخاب کنید، به خصوص اگر کلیپ منبع دارای حرکت سریع است یا شما به طور کلی کاهش می یابد. بنابراین، برای این، من فکر می کنم من قصد دارم سرعت آن را به 120 درصد افزایش دهم، و سپس من نیز به سرعت معکوس می کنم. و صدای زیادی وجود ندارد، اما من به جلو بروید و همچنین “Maintain Audio Pitch” را نیز بررسی کنید. و من صبور خواهم گفت. و اکنون کلیپ کمی کوتاه تر است و در سرعت معکوس کمی سریعتر بازی می کند. خوب، خیلی بد نیست این می تواند کار کند اگر ما به آن نیاز داشتیم، اگرچه ما احتمالا از آن صدا استفاده نمی کنیم.

Okay, I’m going to come down to a couple of these interview clips. I’ve already preformed some speed adjustments on these using the Speed Duration Window, without checking that Maintain Audio Pitch option. So this first one is at 85 percent speed. – [Madame Donut] When I decided to start a doughnut business I thought. – [Instructor] This next one is at 115 percent speed. – [Madame Donut] So, when I decided to start a doughnut business, I thought. – [Instructor] All right, so neither of these is a very drastic change in speed, but definitely the audio pitch is unusable. So let’s go ahead and come to this clip and perform a similar adjustment, but maintain that audio pitch. So I’ll press Command ‘R’, and I’ll speed this up to a hundred and ten. And you might ask why you would need to speed up an interview clip, well sometimes you might need to fit a soundbite within a commercial spot or something like that and you might need to speed it up just a tiny bit, that might be one use. So I’ve sped it up, just a tiny bit and I’m going to Maintain Audio Pitch, and OK. And… Let’s play. –

وقتی تصمیم گرفتم یک کسب و کار دونات را شروع کنم، فکر کردم، ما Brioche را خواهیم ساخت. خوب، بنابراین من فکر می کنم شما موافقت می کنید که خیلی بهتر از گزینه ها است، و احتمالا می تواند کار کند، اگر به آن نیاز داشتم. درست است، من قصد دارم در نهایت به این دنباله آمده در اینجا و من همین شات مادام Donut گرفتن از دونات خود را از فر. (موسیقی پرطرفدار) بیایید بگویم که دوباره می خواهم حرکت را معکوس کنم و این کلیپ را کمی کم کنم. بنابراین من آن را تنظیم می کنم. من کلیپ را انتخاب می کنم و سپس فرمان “R” را فشار می دهم و سرعت آن را تا صد و بیست درصد سرعت می دهیم و حرکت را معکوس می کنیم. و در اینجا جایی است که می خواهم در مورد این گزینه صحبت کنم، Ripple Edit، Shifting Trailing Clips. اگر من این را بررسی نکنم، می خواهم به شما نشان دهم چه اتفاقی می افتد. من صبور خواهم گفت این تغییر را انجام داد، من در حرکت معکوس سریع تر نمی روم. (موسیقی پرطرفدار) اما در اینجا یک شکاف وجود دارد، و همه کلیپ های پایین دست در آنجا قرار داشتند. اجازه بدهید فراموشی کنم که فرمان “Z” است. و من قصد دارم همان کار را انجام دهم، فرمان “R” اما این بار من این جعبه را بررسی خواهم کرد و می خواهم به شما نشان دهم چه اتفاقی برای این کلیپ های پایین دست است. درست است که شکاف وجود ندارد زیرا تمام کلیپ های پایین دست من به آن پر می کنند. و من آن را بازی خواهم کرد. (موسیقی پرطرفدار) درست است، به طوری که پنجره مدت زمان سرعت است. بنابراین، آیا من نیاز به افزایش طول کلیپ ها یا کوتاه کردن آن در زمان بندی من، هر دو ابزار کشش کشش و پنجره مدت زمان سرعت ابزار عالی برای انجام کار است.