آموزش کار با تایتل های گرافیکی پریمیر پرو premiere pro Graphics Titler

 

آموزش کار با تایتل های گرافیکی پریمیر پرو premiere pro Graphics Titlerدر فیلم قبلی ما به Premiere Pro Graphics Titler معرفی شدیم و به طور انحصاری در پنل کنترل Effects کار کردیم تا تمام ویرایشهایمان را انجام دهیم. همچنین یک پانل ابزار به نام پنجره Essential Graphics وجود دارد و از نظر گزینه ها و توانایی کمی بیشتر است. بنابراین بیایید نگاهی بیندازیم. خوب، بنابراین من ترتیب قبل از پایین تر سوم خود را در اینجا، و من یک عنوان است که من فقط در گرافیک Titler ایجاد شده است. این یک سوم پایین تر است، به این معنی که شخصی که روی صفحه صحبت می کند را شناسایی می کند و من فقط برای شما بازی می کنم تا بتوانید عنوان بازی را ببینید. – این خیلی خوبه! هیچ کس نمی گوید که در مورد سالاد. من خیلی متاسفم – [مربی] خیلی ممنون، من قصد دارم آن را انتخاب کنم و سپس کنترل های لازم را انجام دهم و بفهمم دقیقا چه اتفاقی در اینجا می افتد. من یک شکل و دو لایه متن دارم بنابراین شما می توانید ببینید که در اینجا شکل، فقط یک مستطیل زرد ساده ساده است. و سپس من اولین عنصر متن و عنصر متن دومم را دارم. و سپس من چند عنصر کلیدی را در اینجا قرار دادم تا از سمت چپ آن برود. خوب، خیلی ساده است. من فقط می خواهم به شما نشان دهم که چگونه این عنوان که من با استفاده از پانل کنترل های اثر گذاری ایجاد کردم، در پنجره گرافیکی اساسی نشان داده می شود. ابتدا اجازه دهید به شما نشان دهم چطور پنجره پنجره Essential را باز کنید. من فقط به پنجره و سپس Essential Graphics می روم و قصد دارم به Tab برگردم. بنابراین در اینجا سه ​​عنصر من است. در اینجا اولین لایه متن من، لایه دوم متن من و شکل من است. چیزهایی که در پنجره گرافیکی اساسی وجود دارد کمی متفاوت است. در پانل کنترل اثربخشی، اگر من به عنوان مثال اولین عنصر متنی خود را بچرخانم، می دانم که من از همه نوع پارامترهای پردازش کلمه در بالای صفحه

. Then I have some of these design parameters in the middle. And then my transform properties at the bottom. And if I wanted to go into each element, each of my layers, I would just twirl it down and then I would get a new set of parameters. In the Essential Graphics window, it’s sort of an accordion structure, so as I select each of these layers, I get all of the parameters laid out below. So if I select my Madame Donut layer for example, you can see at the top I have all of my position and align and transform parameters and then below that, I have my word processing parameters and my design parameters. So things are laid out a little bit differently, but certainly if I edit any characteristics in the Essential Graphics window, it likewise is edited in the Effect Controls panel. So if I wanted to change my shape to some other color, then you can see in the Effect Controls panel it was changed as well. I’ll undo that.

بنابراین فقط یک جهت گیری کوچک بین این دو فضا، اما مهم ترین چیزی که من می خواهم در مورد در مورد پنجره گرافیکی اساسی، برگه مرور است. و این در داخل این برگه مرور است که شما می توانید تمام انواع قالب های مختلف از هر دو در Premier Pro و همچنین Adobe Stock پیدا کنید، کتابخانه دارایی سهام خواهر. شما می توانید در داخل سهام Adobe ببینید که شما هر دو انواع رایگان و حق بیمه، بنابراین بسته به آنچه که شما نیاز دارید، برخی از طرح های بسیار پیچیده در دسترس شما وجود دارد. من فقط در زیر قالب های من قرار می گیرم، که کتابخانه قالب برتر است. و اگر دوست دارید به نوع مرور از طریق این، شما می توانید. اگر میخواهید روی آن حرکت کنید، به نظر میرسید انیمیشن را بازی کنید زیرا بسیاری از اینها با انیمیشن انجام میشوند. نه این یکی، اما این یکی برای مثال. و همه چیز کاملا قابل ویرایش است بنابراین من شما را تشویق می کنم تا تمام قالب های مختلف را بررسی کنید. من فقط می خواهم یک سوم پایین تر ایجاد کنم، بنابراین این فیلد متن می تواند مفید باشد. من فقط می خواهم در ‘سوم پایین’ تایپ کنم و من می توانم از طریق گزینه های مختلف در اینجا مشاهده کنید. یکی از من علاقه مند است کلاسیک سوم پایین دو خط است. بنابراین، وقتی که روی آن حرکت میکنم، میبینید که احساس مشابهی نسبت به بسیار ساده که قبلا ایجاد کردهام، متفاوت است، اما دارای چند اشکال دیگر است، کمی بیشتر پیتززز. بنابراین من قصد دارم فقط V3 را غیرفعال کنم و سپس عنوان جدید خود را در V4 قرار دهم و اگر دوست داشته باشم ساده و راحت کشیدن و رها کردن آن است. خوب، و ما کمی آن را ترمیم خواهیم کرد. و بنابراین بیایید پیش برویم و این عنوان جدید سوم پایین را سفارشی کنیم. در داخل پنجره Essential Graphics، می توانید ببینید که من دو لایه متن و سپس چهار شکل دارد. و البته این ساختار در پانل کنترل Effects در اینجا نشان داده شده است.

So let’s just make some simple edits here. I’m going to just click and then shift click all four of these shapes. And I can change them all in tandem. So I’m going to just grab that yellowish gold color, maybe that, and then I’m going to come in and give some variety to that. So let’s just make some darker golds and some lighter golds like so and if I press Tilda to maximize, you can see some of that differentiation here between the shapes. And then I need to change my text obviously. So again, I want to select that and then come to this first text layer and then I can either come down to the type tool or just press t. And here’s where we want to put Madame Donut. And I don’t want to change too much about this, but I do want to change its size. So I’m going to switch back over to my position tool and you can tell that you’re on the position tool because this is outlined in blue. When I’m on the text tool, it’s outlined in red. So I’m going to go back to V and make sure that that’s selected in the Essential Graphics window, which it is. And then come down to my font size slider and we’ll bring that up, maybe to about there. And then let’s change our second text layer. So I’ll press t and this is where I’ll put Donut Dynamite. And back over to my selection tool and let’s increase this size a little bit as well. We also want to increase this space in between the first line and the second line. So I’ll come down to my baseline shift and make that change. And I’m going to just press Tilda to go full screen and let’s see this play out.

– این خیلی خوبه! هیچ کس نمی گوید که در مورد سالاد. من – – [مربی] خیلی خیلی بد نیست حالا اگر میخواهم این را ویرایش کنم، گزینههای مختلفی وجود دارد. من می توانم آن را در پنجره گرافیکی اساسی ویرایش کنم. من می توانم به کنترل پنل Effect Control بروم و آن را ویرایش کنم. توجه داشته باشید که تمام فریم های کلیدی برای تمام اشکال مختلف من و تمام لایه های متن من در اینجا قرار دارد. بنابراین اگر من بخواهم زمانبندی هر چیزی را تغییر دهم، می توانم در این زمینه صعود کنم. من الان نمی خواهم این کار را انجام دهم، اما برای شما در دسترس است. من فقط تیلدا را برای به حداقل رساندن فشار می دهم چیزی که من می خواهم به شما نشان دهم این است که اگر می خواهم دوباره از این گرافیک استفاده کنم، قطعا می توانم این را به گرافیک استاد ارتقا دهم. من این کار را همانطور که در فیلم قبلی شما نشان دادم انجام می دهم. فقط گرافیک را در جدول زمانی انتخاب کنید و سپس به گرافیک و ارتقاء به گرافیک استاد برسید. در اینجا آن را به من می گویم که من برخی از عناصر طراحی پاسخ و دوره مقدم خارج از من است. آنها حذف خواهند شد. من می خواهم بگویم و سپس این استاد گرافیک جدید من است. به یاد داشته باشید، این کاملا به آنچه که من در جدول زمانی دارم، مرتبط است. بنابراین اگر میخواهم دوباره از این استفاده کنم، باید آن را کپی کنم. بنابراین در اینجا من فقط این نام را “Madame Donut” می نامم. و سپس من به راست کلیک کرده و Duplicate را انتخاب می کنم. و اجازه دهید بگویم من می خواهم این یکی به عنوان “Monsieur Donut” باشد. حالا آنها جداگانه هستند، بنابراین من می توانم در اینجا آمده و رفتن به خاموش V1 بنابراین من منحرف نمی شود. و اینجا می آیم و این را به عنوان من باید ویرایش کنم. ابزار را تایپ کنید و فقط این را تغییر دهید. خوب، دوباره به ابزار انتخاب و اکنون می توانید ببینید که من دو عنصر عنوان جداگانه دارم. و اجازه دهید یک فضای پشتی در آنجا اضافه کنیم خوب، به طوری که کمی استفاده از قالب ها در پنجره Essential Graphics بود. قطعا احساس رایگان برای کشف این همانطور که شما دوست دارید، زیرا با استفاده از قالب ها اغلب شما می توانید شروع خوبی در ایجاد برخی از عناوین خوب و با دقت است.