آموزش جامع نرم افزار پریمیر پرو سی سی فارسی premiere pro Next steps

آموزش جامع نرم افزار پریمیر پرو سی سی premiere pro Next steps

آموزش جامع نرم افزار پریمیر پرو

آموزش قدم به قدم ادوب پریمیر پرو سی سی مقدماتی تا پیشرفته Premiere Pro CC به زبان فارسی به پایان این آموزش های ضروری Adobe Premiere Pro Creative Cloud رسیده ایم. و من امیدوارم که شما در یافتن این سرعت بسیار با استفاده از این نرم افزار بسیار قدرتمند مفید بوده اید. و در حالی که ما مقدار زیادی را پوشش داده ایم، هنوز مقدار زیادی برای یادگیری وجود دارد. اگر می خواهید منابع و آموزش های خوبتری را بخواهید، می توانید با نگاهی به دیگر دوره های Adobe در کتابخانه ما شروع کنید. در Adobe Premiere Pro برای تقریبا هر سطح مهارت، گردش کار، نوع پروژه، ادغام با سیستم عامل های دیگر و موارد دیگر، بسیار زیاد است. فراتر از کتابخانه ما، کل دنیای منابع است. به عنوان مثال، سایت راهنما Adobe Premiere Pro می تواند بسیار مفید باشد. این شامل آخرین اطلاعات در مورد به روز رسانی محصول، چه جدید و عیب یابی است.

Additionally, I would encourage you to become comfortable with the Adobe Creative Cloud site. Here you can download the most recent versions of software that you subscribe to, and you can download trials of others, so you can figure out exactly what Creative Cloud applications other than Premiere Pro that you want to use in your workflow.

منابع زیادی نیز وجود دارد که به شما کمک کند اطلاعات بیشتر در مورد همه این محصولات هیجان انگیز را بیاموزید. و در نهایت، چند وبلاگ و انجمن وجود دارد که به نظر من مفید است. انجمن Adobe Premiere Pro در Creative Cow یک مکان است که می توانید سؤالاتی را مطرح کنید و پاسخ ها را جستجو کنید. سایت Moving to Adobe Premiere Pro Facebook نیز بسیار مفید است. شما معمولا به سؤال شما پاسخ می دهید و افرادی از Adobe دائما در این انجمن نظارت می کنند تا صدای شما شنیده شود. خوب، بنابراین با آن من شما را برای حال حاضر ترک. اما لطفا دوباره به این آموزش بپردازید وقتی که شما نیاز دارید که خودتان را در جریان های مختلف، دستورات و کلید های میانبر خود تازه سازی کنید. من به زودی در یک دوره دیگر خواهم دید.