آموزش ترنزیشن پریمیر premiere Adjusting transitions roll trims

 

در فیلم قبلی،  دانلود رایگان فیلم آموزش ترنزیشن پریمیر premiere Adjusting transitions roll trims به زبان فارسی ما همه چیز را در مورد چگونگی انجام سهولت های موج دار، برای افزایش یا کوتاه کردن کلیپ در حالی که همه کلیپ های پایین دست در حرکت به جای ویرایش قرار گرفتیم، آموختیم. در این فیلم ما قصد داریم نگاهی به ترتیب رول داشته باشیم که همچنین به شما اجازه می دهد طول کلیپ ها را در زمانبندی تنظیم کنید، اما به صورت بسیار جداگانه ای که در آن تنها دو کلیپ مجاور را تحت تاثیر قرار می دهد. بنابراین من قصد دارم به اینجا برویم تا جایی که نشانگرهایم را داشته باشم. من قصد دارم به اولین نشانگرم بیاورم و بیاییم در اینجا بزرگ شویم و من می خواهم در این قسمت بازی کنم و می خواهم شما را متوجه شوید که آنچه ما می بینیم لزوما مطابق آنچه که می شنویم نیست. – [زن] و سپس شوهرم معمولا خمیر را رول می کند. من حداقل یک روز خمیر بیوچ را ساخته بودم. – [مربی] خوب، بنابراین در اینجا ما در مورد شوهر نورد خمیر صحبت می کنیم، اما ما می خواهیم که شات ایستاده از روی پرده و سپس ما در واقع نمی بینیم نورد خمیر تا اینجا. بنابراین اگر می توانستیم این نقطه ویرایش را به سمت بالا حرکت دهیم، خوب می شود. و یکی از راه هایی که ما قبلا می دانیم چگونگی انجام این کار از طریق یک ترمیم اولیه است. بنابراین من می توانم این را برطرف کنم، مثل همین. و سپس، این شات را ترمیم کنید و سپس فکر می کنم این کار بهتر خواهد شد. – [زن] معمولا خمیر را رول می کند، من ساخته ام. -.

Okay, but I think you’ll agree that that is just too many steps so let me undo that. Let me unsee. And instead I want to introduce you to the rolling edit tool. If you come over here to the ripple edit tool and click on it, you’ll see that it opens up a menu and rolling edit tool is the second one down here. Okay, keyboard shortcut N. So, once I enable that then the moment I click on my edit I’m set up to perform a roll trim. So now I can just roll this back, like so. And I have shortened the A side clip, I have lengthened the B side clip all in one movement. And I’ll press V to get back to my general selection tool. Alright, let’s play to make sure it looks okay. – [Woman] usually rolls the dough. I would have made the brioche. – [Instructor] Alright that works just fine. Now just a few mechanics about performing a roll trim. When I press N to enable roll trim and then click on the edit, as I drag notice the program monitor actually shows us a lot of really valuable information. The frame on the left is going to show me the very last frame of the A side clip. And the frame on the right shows me the very first frame of the B side clip. So if I want him to just finish tying his apron right there and then release, I know what the last frame of this shot is. And then I know also the first frame of this shot. Okay, so you can use that to your advantage as you’re rolling your edit.

همچنین، متوجه شدم که در حال حاضر من فعال کردن ضربه محکم و ناگهانی. بنابراین به نظر می رسد نقاط را ویرایش کنید. این نشانگرها مبهوت است. اگر من بخواهم کمی کنترل دقیقتری داشته باشم، فقط ضربه محکم و ناگهانی را غیرفعال میکنم. خوب، بنابراین من S را فشار می دهم تا تکه تکه را غیرفعال کند. متوجه خواهید شد که ضربه محکم و ناگهانی خاموش می شود و حالا که من رول می کنم، دیگر رفتار مغناطیسی ندارم. بنابراین هنگامی که شما پیرایش می کنید و نمی خواهید رفتار مغناطیسی آن را به طور موقت خاموش کنید، این کار باید انجام شود. خوب، من قصد دارم به این نشانگر برسم. و من چند عکس دارم که در آن مهم است که آنچه ما می بینیم مطابقت با آنچه که می شنویم. من قصد دارم بر آن بازی کنم و شما می توانید ببینید که قطعا در حال حاضر این مورد نیست. – [زن] ما آنها را قطع کردیم. ما آنها را اثبات میکنیم. ما آنها را سرخ میکنیم ما آنها را سرد می کنیم. ما آنها را لعاب می دهیم با گذشت زمان تمام این کارها انجام می شود. – [مربی] خوب، بنابراین یک سناریو مثل این است که نسبتا رایج است. چیزهایی شبیه به سر و صدا هستند و آنها خیلی خوب مطابقت ندارند. بنابراین، در اینجا یک فرصت عالی برای استفاده از رول رول استفاده می شود تا چیزهای بیشتری به دست بیاورند. من قصد دارم به ابزار انتخاب من V برگردم و می خواهم به شما نشان دهم چگونه می توانید بدون نیاز به فشردن دکمه N را فعال کنید. و این همان شیوه ای است که با موج دار شدن رفتار می کند. اگر به یاد داشته باشید اگر من فقط به Command + click یا Control + روی یک رایانه در یک نقطه ویرایش مراجعه کردم، به طور موقت من را به یک ترمینال ویرایش موجی قرار دادم. بنابراین اگر من فرمان + کلیک بر روی نقطه ویرایش، آن را قادر می سازد رول ویرایش. خوب، بنابراین من این کار را انجام خواهم داد. بیایید دقیقا همان جایی که می خواهیم این اولین ویرایش برای رفتن باشد. – [زن] ما آنها را اثبات میکنیم.

Okay so we want the image of frying donuts to appear. – [Woman] We proof them. – [Instructor] Right here. Okay, so we can sort of use the audio wave form to our advantage. We want to roll this edit earlier in time. So I’m just going to Command + click or Control + click on a PC and then just drag that over like so and that should work. – [Woman] We proof them, we fry them. – [Instructor] Okay, that worked fine. And now we need the shot of cooling to come right around here. I think this is where she says we cool them. – [Woman] We cool them. – [Instructor] Okay and so again, I’m going to command click on this edit point and I can certainly drag but I also want to remind you that you can use the keyboard shortcut. So just as with ripple edit, if I Option + left arrow or Control + left arrow on a PC you can see my edit is moving over, like so. And do the same thing here. – [Woman] Cool them. – [Instructor] And we want to move this edit over as well, so I’ll command click. If I want to go over faster I can add shift to that. So Shift, Option + left arrow, we’ll go five frames at a time, that’s Shift and Control on a PC and I think we’ve got them all now. Let’s see here. – [Woman] We glaze them. By the time all of these are done. – [Instructor] Okay so I’m going to again just check the timing of these shots and I think we’ve got it. –

ما آنها را قطع کردیم. ما آنها را اثبات میکنیم. ما آنها را سرخ میکنیم ما آنها را سرد می کنیم. ما آنها را لعاب می دهیم در آن زمان – [مربی] خوب، بنابراین من فکر می کنم همه چیز به خوبی انجام شده است. ما در همان ابتدای لعاب که ما می توانیم یا شاید نمی خواهیم شامل آن باشیم، نوعی از این جنبش را داریم. اما به یاد داشته باشید که اگر ما می خواهیم محتوای این شات را تغییر دهیم و آنرا دقیقا جایی که پارامتر آن را تغییر می دهیم، می توانیم نوع دیگری از برش را ایجاد کنیم که ترمیم لغزش است که ما در فیلم بعدی آن را بررسی خواهیم کرد. در حال حاضر، من تنها آن را ترک خواهم کرد. در حال حاضر آخرین چیزی که می خواهم ذکر کنم هنگامی که شما در حال انجام ترتیب رول است این است که گاهی اوقات شما می خواهید تنها از ویدیو و یا فقط صوتی جدا، به جای هر دو برش. بنابراین اگر من فقط روی این نکته ویرایش کلیک کردم متوجه شدم که صوتی مرتبط نیز انتخاب شده است. اگر فقط می خواهم ویدئوم را ترمیم کنم، فقط گزینه ای برای آن یا Alt در یک رایانه اضافه می کنم. و حالا شما می توانید ببینید که فقط ویدئو من انتخاب شده است یا فقط صدا من انتخاب شده است، خوب است. بنابراین من می توانم این را از بین ببرم و شما می توانید ببینید که من بدون صدا بر روی ویدیو من ترجیح دادم. بنابراین گاهی اوقات این بسیار مهم است که بتوانیم ترمهای خود را از هم جدا کنیم تا از مزایای آن استفاده کنیم. خوب، ویرایشهای رول یک راه بسیار آسان برای کار است، زمانی که شما فقط نیاز به نقاط ویرایش finesse به سمت چپ یا راست فقط کمی برای ایجاد این