فیلم آموزش پریمیر premiere announcement UI differences

در اینجا من فقط می خواهم premiere announcement UI differences به چند چیز در مورد بقیه این دوره اشاره کنم.  دانلود رایگان فیلم آموزش نرم افزار پریمیر پرو سی سی به زبان فارسی در این مقدمه توضیح دادم که بخش بزرگی از این درس در نسخه 12.1 Premiere Pro ثبت شد که در آوریل 2018 عرضه شد. سپس در اکتبر 2018 دوره ای را برای تغییر در نسخه 13.0 نرم افزار به روز رسانی کردم. بنابراین مجددا به جای تکرار مجدد تمام تمرینات از ابتدا، ما تصمیم گرفتیم که بخش عمده ای از آموزش ها را نابود کنیم و به سادگی فیلم های خاصی را که نیاز به به روز رسانی را دارند به روز کنیم، زیرا تعداد زیادی از تغییرات نرم افزاری واقعی که مخاطبان این اثر را تحت تاثیر قرار نمی دهند آموزش ضروری بنابراین برای اکثر این موارد، شما را با یک تجربه یادگیری بدون درنگ ترک می کند، اما من می خواهم از برخی از تناقض های بسیار جزئی که ممکن است به عنوان یک نتیجه از این بازسازی در تلاش برای به طور کامل شفاف است که ممکن است. درست است، اول از همه، برای بهبود تجربه یادگیری شما، البته از ابتدا تا این مرحله، به دلیل برخی از تغییرات اساسی رابط کاربری در صفحه اصلی، دوباره ضبط کردم. اما از اینجا بیرون، من فقط می خواهم نقاط مهم تغییر را در مسیر قرار دهم.

So what does this mean? Well, let’s just look at some before and after. Here, I am in the Premiere Pro Creative Cloud 2018 version of the software that says Version 12, and you can see that I have a Start screen here, and this looks different than the Home screen that I just introduced you to earlier in this chapter. Okay, so it’s mostly text-based and you have the recent projects here within the main part of the window. Now let me remind you what that Home screen looks like. So here’s the Home screen and here are our recent projects and the ability to open up projects from anywhere in our system. All right, so occasionally through the rest of this course, you may see the Start screen instead of the Home screen but again the functionality is the same so it really shouldn’t affect your learning experience at all. Let me just go into a project. I’m going to show you another main change that you may notice throughout the rest of this course.

درست است که این رابط کاربر برای نسخه 12.1 است. این به نظر می رسد اساسا یکسان با رابط کاربری نسخه 13 است، به جز هیچ دکمه Home در اینجا وجود ندارد. خوب، پس اگر می خواهید به صفحه اصلی بروید، به فایل بروید و سپس پروژه را ببندید و سپس وقتی این پروژه را ببندید، آن را به صفحه شروع باز می گردانید و شما در هاب خود به عقب می روید. اگر من به نسخه به روز شده از نرم افزار بروید و من به یک پروژه می روم، دکمه صفحه اصلی من درست است، بنابراین اگر می خواهم بر روی صفحه نمایش من بازگردم، لزوما نیازی به بستن پروژه نیستم، همه چیز که من نیاز دارم برای انجام این کار روی دکمه صفحه اصلی کلیک کنید و من آنجا هستم به غیر از آن شما نباید واقعا تفاوت های بسیار دیگری را متوجه شوید زیرا زمانی که تغییرات بزرگی انجام شده، فیلم قدیمی را حذف کردم و آن را با فیلم های به روز شده جایگزین کردم. اما من فقط می خواستم این فیلم را ضبط کنم تا به اندازه شفاف بودن و حذف هر گونه سردرگمی احتمالی که ممکن است داشته باشید. بنابراین با گفتن بگذارید با بقیه تمرینات ادامه پیدا کنیم.