آموزش تدوین فیلم پریمیر پرو سی سی premiere position Slipping sliding edits

تدوین پریمیر پرو سی سی premiere position Slipping sliding edits بسیار مهم است و همانطور که ما روش های بیشتری برای ترمیم عکس های ما می آموزیم، ما ویراستاران کارآمد و متنوع تر می کنیم. بنابراین ما در حال حاضر در مورد اصلاح لغزش و اسلاید صحبت می کنیم، دو نوع دیگر از برش دادن که ما را قادر به دستکاری محتوا و موقعیت عکس های ما در دنباله ما است. بنابراین اجازه دهید نگاهی به نحوه نگاه داشته باشیم. من قصد دارم به اولین نشانگر من در اینجا برسم. و من زوم می کنم، به علاوه. و من قصد دارم تا این چند عکس اول را اینجا ببینم – تا نیمه شب، بسته به روز هفته. و سپس شوهرم معمولا خمیر را رول می کند. – خوب، پس ما دو عکس داریم اینجا. ما مادام دونات و شوهرش را در پیشانی خود داریم. و زمان خوب است جز این که بخشی از شات که ما واقعا ببینیم واقعا بزرگ نیست. من می خواهم یک عمل بسیار تردید از چنگ زدن به تعظیم و سپس یک عمل بسیار ترد و واضح از تنگ کردن تعظیم، خوب است. بنابراین من قصد دارم فقط این کلیپ را انتخاب کنم و قصد دارم فتوشاپ را برای انجام یک فریم بازی مطرح کنم و این شات را درون مانیتور منبع بارگذاری می کند و نقطه ای را در اطراف منطقه ای که در حال حاضر در جدول زمانی قرار دارد قرار می دهد.

But what this does is it gives me an indication of everything that comes before and after this moment in time, okay? So let’s find the actual moment that we want to include. All right, so it’s right there. Okay, so that tying motion. But rather than editing this part back into the sequence I’m going to simply leave this part exactly where it’s at and then reach into a later moment within this clip and then perform that trim. So let’s look at how to do this. I’m going to come over here to my tool panel. And here you can see that I have slip and slide within this option right here. And we’re going to start with slip. Keyboard shortcut for slip is the Y key, okay? And then when I click on this clip and then I drag to the left and the right basically I am accessing earlier and later frames while leaving the shot parked right where it’s at. If you take a look at the program monitor, the frame on the bottom left is the very first frame of the shot that I’m slipping. The frame on the bottom right is the very last frame of the shot that I’m slipping. And then you have two frames in the upper left and upper right that represent the adjacent frames on this clip and on this clip. All right, so I’m primarily looking at the bottom right frame, so I can see when that bow is finished tying. So I’m dragging to the left, I’m dragging to the left. And looks like that bow is done tying right there. And I’ll release, and let’s give it a play. – On the day of the week, and then. –

خوب، کراوات کریسمس خوب و تیز ما بود. بیایید به این موضوع برویم زیرا ما باید همان کار را انجام دهیم. بنابراین من می توانم این را در حالی که در حالت لغزش انتخاب کرده ام و اجازه دهید آن لحظه را پیدا کنید، من قصد دارم به کشیدن به سمت چپ تا زمانی که دوباره، در سمت راست پایین من می خواهم او کراوات که تعظیم. و ما می خواهیم این عمل واضح، بنابراین، به محض اینکه او به طور کامل آن را به هم متصل کرد، من قصد دارم به انتشار. و بیایید آن را بررسی کنیم. – و سپس شوهرم معمولا رول می کند. – درست است، بنابراین من فکر می کنم که واقعا خوب کار کرد. این لغزش، تغییر محتوای یک عکس است، اما موقعیت و مدت زمان آن نیست. به هر حال، اگر بخواهید، می توانید از صفحه کلید برای لغزش استفاده کنید. شما می توانید فرمان + گزینه و سپس یا فلش سمت چپ یا راست را فشار دهید، این است که کنترل + آلت، به علاوه کلید های arrow در کامپیوتر. اما شما در اینجا می بینید که من اساسا یک شات را که در آن پارک شده است را ترک می کنم. و پس از آن به حالت عادی بر میگردم در حال حاضر من این روش را خیلی دوست ندارم. این ممکن است یکی از تنها زمانی است که من به شما می گویم که من کلید صفحه کلید را دوست ندارم، زیرا همان طور که می بینید، من چهار نمایش بالا را ندارم، در حالی که اولین و آخرین قاب از آنچه که هستم را می بینم لغزش خوب، وقتی شما صفحه کلید را انجام می دهید، به نوعی درست در اینجا اتفاق می افتد در مانیتور برنامه و اگر می خواهید چشمانتان را بالا ببرید عالی است. اما من واقعا ترجیح می دهم ببینم دقیقا چه اتفاقی در اولین و آخرین مرحله صورت می گیرد. بنابراین دوباره، این کراوات خوب و واضح را ایجاد می کنیم.

And I think we’ve got it. I’ll play over both of them. – On the day of the week, and then my husband usually rolls the. – All right, so I’m done with slip. So I’m going to just go back to my selection mode, V. Okay. And I’m going to come down to my next marker, right here. All right, I’m going to play over this section so you can get a context of what we’re working with. – Finish more donuts for the store. We open our donut shop at 7:00 a.m. Usually we stay open around 1:00 p.m. – So here she says we open our donut shop at 7:00 a.m. – We open our donut shop at 7:00 a.m. – And this is a shot of the donut shop opening. So what I’d like to do is actually move this shot over to where she says that. The way that we know how to do that already is to just select this and then drag it over and then we have a gap, so we have to deal with that. So I’m going to undo that, that’s not what we want to do. Instead, I’m going to implement a slide trim. So if I come over here to my tool panel, and I click and press, you can see that the slide tool has a keyboard shortcut of U. So I’ll enable slide and then this is going to allow me to move this clip in between the adjacent clips, all right? So as I drag this to the left, the clip on the left gets shorter and the clip on the right gets longer. And I think I’m just about where I want to be, maybe a little bit more. And let’s play this. – For the store, we open our donut shop at 7:00 a.m. –

درست است، بنابراین زمان این ضربه فقط خوب کار کرد. اما هنگامی که عکس ها را اسلاید می کنید، حوادثی که اتفاق می افتد این است که عکس های مجاور ممکن است به طریقی که شما می خواهید کار نکنند. این خیلی خیلی کوتاه بود اجازه دهید من را از Command + Z خنثی کنم. در عوض، شما واقعا می توانید عکس های چندگانه را اسلاید کنید، چیزی است که من فکر می کنم می خواهم در اینجا انجام دهم. بنابراین من قصد دارم روی کلیک کنید و سپس روی آن کلیک کنید. و پس از آن هر دو از این موارد را به ما منتقل می کنند تا ما این لحظات را در لحظه مناسب شروع کنیم اما بعد از آن هم این یکی را به سمت پایین حرکت می دهیم، خوب؟ بنابراین من کسانی را انتخاب کرده ام. من در حالت اسلاید هستم من قصد دارم این را پایین آورده و آزاد کنم و بیایید ببینیم که چگونه کار کرد. – و سپس ما را به دونات بیشتری برای فروشگاه می رسانیم. ما مغازه نان ما را در ساعت 7:00 صبح باز می کنیم. – خوب، من فکر می کنم که واقعا خوب کار کرد. اگر می خواستم سه عکس را اسلاید کنم تا این کار خیلی کوتاه نباشد، می توانم این کار را انجام دهم؟ بنابراین عکس های کشویی واقعا خوب هستند وقتی که شما نیاز دارید که کلیپ ها را به سمت چپ یا راست حرکت دهید و شما نمی خواهید با شکاف های بسته شدن برخورد کنید. همه این ها در یک حرکت اتفاق می افتد. و ما این موزیک ها را بسیار موثر می کنیم. – و سپس ما را به دونات بیشتری برای فروشگاه می رسانیم. ما مغازه نان ما را در ساعت 7:00 صبح باز می کنیم – و زمانی که من با استفاده از ابزار اسلاید خود به پایان رسیدم، فقط می خواهم V را فشار دهم تا به حالت انتخاب بروم. درست است، همانطور که می بینید، عکس های کشویی و کشویی، روش های بسیار خوبی برای کارآمد تغییر محتوای شات یا موقعیت آن در ساختار بزرگتر دنباله است.