آموزش تصویری مقدماتی پریمیر پرو premiere pro tutorial Undoing redoing actions

اکثر برنامه ها توانایی شما را برای تکرار آخرین اقدامات یا اقدامات خود دارند، که برای رفع اشتباهات و تلاش برای انجام کاری متفاوت است. و در اکثر برنامه ها، میانبر صفحه کلید برای لغو عمل، Command + Z یا Control + Z در یک کامپیوتر است. بنابراین اگر یک کلیپ را حذف کنم و آن را به عقب برگردانم، من فقط Command + Z را فشار می دهم و من آن را عقب خواهم گذاشت. اما اگر می خواهم 5 دقیقه پیش یا 15 دقیقه پیش به یک نقطه بازگردم چه؟ خوشبختانه Premiere Pro با استفاده از Panel History، این نسبتا آسان است. بنابراین شما به پنل سابقه خود دسترسی پیدا می کنید و به پانل پروژه خود می روید و سپس به فلش های کوچک سفید خود می روید و پس از آن تاریخچه معمولا آخرین است. اگر اینطور نیست، می توانید به پنجره و سپس تاریخ بروید. مطمئن شوید که چک شده است در حال حاضر، فقط تا بدانید، من هیچ فایل های تمرینی خاصی برای این فیلم ندارم، زیرا هر کاربر خاص فعالیت منحصر به فرد خود را در پنل تاریخی دارد. پس فقط با پانل History خودتان همراه شوید، اگرچه به نظر من متفاوت از من خواهد بود.

I’ve still provided you a sequence in the 6.4 bin for you to play around with if you like. Alright, so here is the History panel. At the bottom here you can see that I have 32 levels of undo, alright? So these are my last 32 actions. If I’ve recently opened the project, that number will reset, so accessing your History panel is only as good as the session that you’ve most recently been working in. So when would I use my History panel? Well, it can help me out in one of two ways. One, perhaps I just need to take a look at my list of actions to refresh my memory on how I got to a certain place. And two, and probably much more likely, is that I actually need to step back in time because something that I tried out didn’t work very well. Maybe I messed things up and got out of sync or maybe I just like the edit the way it was before I tried a bunch of stuff. All I need to do is simply select the point in time before I made the mistake. So, in this case, I actually just extracted a portion of the sequence and I’d like it back, but it was several edits ago. All I need to do is identify where that is and then go to the point directly before that. So I can either climb back and find it step-by-step or you can go to the exact moment where you knew that occurred. And so here it is, it’s the Extract. I’m going to back to the moment right before that. And here you can see that the material that I extracted is now back in the Timeline

پس عالی است من میخواهم بکسلش را فشار دهم تا متناسب با آن در نمای Timeline باشد. و اکنون نگاهی به پانل History می دهیم. بنابراین اگر من دوست دارم، می توانم از طریق زمان برگردم. من می توانم از طریق زمان پیش برویم بنابراین می توانم دوباره آن را استخراج کنم و از طریق هر یک از اقداماتم به جلو بروم. اما من می خواهم در مورد آنچه اتفاق می افتد صحبت کنم که شما به یک لحظه حیاتی در زمان برمی گردید و سپس یک ویرایش دیگر انجام دهید. پس اجازه دهید دوباره برگردیم قبل از انجام این عصاره، خوب؟ و اکنون نگاهی بیندازید که چه اتفاقی می افتد به تمام این اقدامات خاکستری خارج از عصاره زمانی که یک ویرایش دیگر انجام می دهم. بنابراین، من فقط کاری را انجام می دهم که بسیار ساده است مثل حرکت دادن آن بر روی کمی کوچک. به این ترتیب انجام این کار معادل با انتخاب Lift & Overwrite بود، اما متوجه شدم که تمام اقداماتی که پس از آن عصاره به وجود آمد، از بین رفته است. شما می توانید نوعی از آن را مانند یک جدول زمانی موازی فکر کنید که نمی توانید به عقب برگردید و تغییر دهید. بنابراین اکنون من به این نسخه از اقدامات متعهد هستم و هر اقدام دیگری که بعد از آن انجام خواهم داد اقدامات جدیدی در پانل تاریخ من ایجاد خواهد کرد. خوب، لازم است بگویم، پانل History یک ابزار بسیار مفید است، به ویژه هنگامی که شما نیاز دارید که زمان را باز کنید و به یک مرحله اولیه از روند ویرایش خود دسترسی داشته باشید.