آموزش تدوین فیلم پریمیر : تنظیم زمان premiere Trimming shot length ripple trims

دانلود رایگان فیلم آموزش تدوین فیلم پریمیر تا کنون تنظیم زمان بندی کلیپ، ما در مورد مونتاژ و دستکاری کلیپ ها premiere Trimming shot length ripple trims در دنباله ما بسیار یاد گرفته ایم. اغلب هنگامی که شما در حال انجام این فرآیند هستید، اجزای مورد نیاز را در جایی که نیاز دارید، می گیرید، اما لازم است که حتی بیشتر ویرایش ها را برای بهینه سازی زمان بندی و حذف خطاهای کوچک انجام دهید. و این همان جایی است که پیرایش می آید. به طور خاص، در این فیلم، ما نگاهی به نحوه انجام سهولت های پایه و ترمینال های موج دار برای تنظیم طول کلیپ های ما و کنترل جایی که کلیپ های ما شروع و پایان می شود. خوب، بنابراین من یک نسخه جزئی از دنباله ما در اینجا فقط از مصاحبه ما Madame Donut، این است که قبل از هر رول B اضافه شده است. و برخی از مشکلات وجود دارد، خوب؟ بنابراین ما قصد داریم از طریق تعدادی از این ویرایش ها بازی کنیم و ببینیم چگونه می توانیم آنها را بهبود بخشیم. بیایید در اینجا بزرگ شویم، به علاوه، به علاوه. و من از ابتدا شروع خواهم کرد – من می توانم از طریق دونات صحبت کنم، مثل

Alright, so it looks like just the very first few frames of this shot need to be eliminated. The audio waveform of her beginning to speak right here is probably where this needs to begin. So if I wanted to, I could perform an extract, and we already know how to do that. I can set an in and an out, and then press ‘ to extract, but when you’re performing these minute changes, that’s too many steps. So let me undo that, and then I can clear my in and out points by pressing Option + X, or Alt + X, and instead, you would want to trim here, okay? So, a basic trim is just when you’re in general selection mode, okay? The selection tool is enabled, and you grab onto the edge of a clip, and you’ll notice that it is a red trimming indicator, and I can drag, and I’ve eliminated those frames, and it leaves a gap in its wake, alright? So I could then just select the gap, and then press Delete and it’s gone. But in this case, that’s probably too many steps. Let me undo that, and I’d like to introduce you to something else called a ripple trim. That’s over here in the tool panel, the ripple edit tool, keyboard shortcut B. So if I press B, and then grab onto the edge of this, you’ll notice that now I have a yellow trimming indicator and if I drag back, it eliminates the gap, okay? So I believe I’ve solved my problem. – I can speak through donuts, like Alright that’s what we wanted.

اکنون اجازه دهید این ویرایش را در اینجا انجام دهیم، و من در این مورد بازی خواهم کرد و اجازه خواهیم داد اگر خطایی در این ویرایش وجود داشته باشد. – درباره دونات – بنابراین، هنگامی که من – [راویگوت] خوب، بنابراین در اینجا او می گوید: “من دوست دارم ذهن مردم را از طریق دونات تغییر دهم”، و سپس او می آید و می گوید “بنابراین”، اما مشکل در این عکس ، این است که ما فریم های بسیار زیادی داریم و مشکل این عکس این است که ما کافی نداریم. بنابراین ما می توانیم این را دوباره از طریق طرز پاره شدن حل کنیم. بنابراین بگذارید دقیقا همان جایی که می خواهیم این شات را به پایان برسانیم. – درباره دوناتها، به همین ترتیب – [رأی نگار] خیلی خوب، من فکر می کنم که ما باید به عنوان S در پایان “دونات” نیاز داریم، اما ما باید همه چیز را در پایان این عکس از بین ببریم. بنابراین من می توانم کلیک و کشیدن، و به هر حال، زمانی که شما کلیک کنید و کشیدن، آن را به playhead که مفید است، به خوبی ضربه محکم و ناگهانی؟ تا زمانی که فعال شدن ضربه محکم و ناگهانی باشد، این طول می کشد. اما، من همچنین می خواهم به شما نشان دهم که چگونه این کار را با صفحه کلید انجام می دهید. بنابراین اگر من فقط لبه این کلیپ را انتخاب کرده و گزینه Option + Left Arrow را فشار داده یا Control + Lerow Arrow را بر روی یک کامپیوتر قرار داده ام، متوجه خواهید شد که من یک فریم را در یک زمان برش می دهم. و این واقعا خوب است وقتی که شما به شکل موج صوتی نگاه می کنید و می دانید که یک نقطه خاصی دارید که باید به آن بروید. خوب، بیایید ببینیم که آیا آن را دریافت کردید. – در مورد دونات، به همین خاطر – [[روایتگر] خوب، من فکر می کنم که خوب است. در حال حاضر بر روی این شات در اینجا، ما باید برخی از فریم ها را اضافه کنیم. بنابراین من مجددا این لبه را انتخاب می کنم، و فکر می کنم من فقط کشیدن، و ببنیم دقیقا همان جایی که آغاز آن کلمه است. خوب، و این به نظر می رسد پایین موج صوتی در اینجا. بنابراین من فکر می کنم ما آن را داشته ایم. من قصد دارم بر روی آن بازی کنم – در مورد دونات، به طوری– – [راویگ] خوب، من فکر می کنم که کار خوبی است. بیایید به ویرایش بعدی خود برویم من این کار را انجام خواهم داد. – Brioche است، آن را در واقع نان ثروتمند نامیده می شود. – [رادیو] خیلی خوب است و به نظر می رسد، اما من فکر می کنم می توانیم آن را بهبود بخشیم. یک بار دیگر – Brioche است، در واقع شخص ثروتمند نامیده می شود– [[Narrator] خوب، من فکر می کنم این ضربه فقط خوب است. اما این یکی، ما باید بعضی از فریم ها را از بین ببریم. بنابراین او می گوید “Brioche است” در واقع نان ثروتمند نامیده می شود “بنابراین ما این کلمه را در اینجا حذف می کنیم، که من اعتقاد دارم کلمه” آن است “.

By the way, when we’re trimming, just logistically speaking, when we’re at a trim, the shot to the left is often called the A-side shot, and the shot to the right is called the B-side shot. So we will be eliminating the head of the B-side shot here. I want to show you a couple more ways to trim here. And I’m going to go back to my selection tool V. Because I want to show you that you don’t actually have to enable the ripple trim tool by pressing B in order to use it, you can actually temporarily enable it by just using a modifier. So if I am just in general selection mode and I know that I need to trim this part of the shot here, I can just Command + Click on this edit point, you can see that it changes from a red trim indicator to a yellow trim indicator just by holding down Command. That’s Control on a PC. And then I can perform the trim, and then I let go and I’m back in editing mode. And I will tell you that this is pretty much how I trim, okay? I just temporarily enable that, I’ll perform the trim, and then I’m back in editing mode, so I’m not switching back and forth between ripple trim and selection mode all the time. Alright, at any rate, let’s play over this and see if we got it. – Is actually called the– – [Narrator] Alright, I think we could maybe eliminate a few more frames here. Play one more time. – Is actually

خوب، من واقعا می خواهم فقط چند قاب دیگر را از هر دو طرف این ویرایش حذف کنم، من Command + اینجا کلیک میکنیم و اجازه دهید فقط از صفحه کلید ما استفاده کنیم، من گزینه + Left Arrow یک قاب وجود دارد، و من Command + در سمت راست کلیک کنید و Option + Right Arrow راست کلیک کنید. خوب، من فکر می کنم که کمی صاف تر می شود. – واقعا به نام — – [رادیو] خوب، من فکر می کنم که کار می کند واقعا خوب است. به هر حال، هنگامی که شما در حال کلیک کردن روی یک طرف ویرایش یا دیگر هستید، اگر در سمت A یا سمت B وارد نشوید و در وسط قرار بگیرید، متوجه خواهید شد که هر دو سمت و سمت B انتخاب می شوند. ما برای ویرایش رول تنظیم شده ایم، این چیزی نیست که ما می خواهیم. ما در فیلم بعدی آن را بررسی خواهیم کرد، اما من فقط می خواستم توجه شما را به این موضوع جلب کنم، زیرا این اتفاق آسان است. خوب، بیایید دوباره به ویرایش بعدی خود برویم و گوش کنیم – نان غنی انسان، این است که، کادیلاک – نان غنی، این … – [روایتگر] خوب، بنابراین من فکر می کنم که ما می توانیم فقط این را از اینجا حذف کنیم. یکی دیگر از راه هایی که برای برطرف کردن شما نشان می دهد، به شما نشان می دهد. بنابراین اجازه دهید فرماندهی + بر روی این ویرایش نقطه کلیک کنید، و من قصد دارم فقط حرکت بازی سر به نقطه ای که من می خواهم به تر و تمیز. و اجازه دهید فقط مطمئن شوید که این جایی است که می خواهم باشم. – این کادیلاک هست – [روایتگر] بله خوب، بنابراین من قصد دارم نوع نوع تر و تمیز که میخواهم را فعال کنم که یک ترازوی موجی B است. من بازی سرم را در جایی که می خواهم ترمیم می کنم رخ دهد. و در حال حاضر من قصد دارم به انجام و گسترش ویرایش، که اساسا به انجام تر و تمیز است که من را به بازی سر تنظیم. و من این کار را با فشار دادن E. Alright، می بینم که این فریم ها حذف شده اند، و من فکر می کنم این را داشته باشم. – نان غنی، این کادیلاک تمام خمیر است و من – [راوی] خوب، به طوری که برش موج دار است. یک ابزار بسیار مفید است. اگر دوست دارید، می توانید از طریق بقیه این دنباله ادامه دهید. من می گویم که بسیاری از گفتن برش بخش مهم ترین بخش ویرایش است زیرا در برش دادن است که شما واقعا تعریف زمان و قدم زدن ویرایش برنامه خود را با ویرایش. و مطمئنا پیرایش کردن موج دار بخش مهمی از این فرآیند است.